ramka

Makijaż Permanentny

Czym jest makijaż permanentny?

Jest to makijaż dzięki, któremu każda kobieta będzie czuła się piękna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki metodzie PUREBEAU można narysować czy skorygować brwi, kreski na powiekach oraz usta. Makijaż wydobywa naturalne piękno naszej twarzy oraz delikatnie je podkreśla. Wykonywany jest cienkimi igłami akupunkturowymi, wycinanymi laserowo. Igły speniają wszystkie normy i standardy higieniczne.

Barwniki na których pracujemy są przetestowane alergicznie i bardzo delikatne. W zależności od typu i koloru skóry makijaż utrzymuje się od 2 do 5 lat. Jeśli makijaż blednie w każdej chwili możemy uzupełnić niedobór barwnika oraz nadać określony kształt oraz grubość kresek czy konturu ust.

Czy makijaż permanentny jest bolesny?

Przy każdej ingerencji w skórę odczuwa się niewielki ból, tak też jest w makijażu permanentnym. Stosujemy znieczulenia najwyższej jakości oraz pracujemy w taki sposób aby odczuwali Państwo zaledwie mrowienie. Jednak jest to sprawa bardzo indywidualna, każdy z nas ma inny próg bólu oraz wytrzymałość. W każdym razie nigdy nie jest to ból nie do zniesienia.

Jak wykonujemy makijaż permanentny?

Na początku wizyty przeprowadzamy dokładny wywiad w celu jak najdokładniejszej interpretacji oczekiwań Pacjentki co do koloru oraz kształtu. Ustalamy pożądane oraz odpowiednie do wieku i urody kształty i kontury aby jak najdelikatniej podkreślić naturalne piękno. Następnie nanosimy na twarz znieczulający płyn który działa już po 5 minutach i przystępujemy do pigmentacji wybranego obszaru twarzy bądź ciała w przypadku tatuażu. Zawsze zwracamy uwagę aby wykorzystać indywidualne piękno tkwiące w każdym z nas.

Oczy maja więcej wyrazu, i wyglądają młodziej, usta są pełniejsze a mimo to naturalne a brwi dzięki temu, że narysowaliśmy na nich włoski po których w rezultacie zostaje tylko delikatna linia są równomierne i gęste oraz sprawiają wrażenie naturalnych.

Dobrze wykonany makijaż permanentny to perfekcja w dokładności i lekkości makijażu. Odpowiednio dobrane kształty i kolory do wieku i urody, pozwalają zgubić asymetrię, powodują, że stajemy się atrakcyjniejsi i nikt nie domyśla się dlaczego.