ramka

Body Health / Dermo Health

Nowoczesna technologia odpowiada na zapotrzebowanie profesjonalistów z branży estetycznej. Body Health- skuteczne rozwiązanie w zwalczaniu cellulitu, nawet w jego najbardziej zaawansowanych stadiach. Jednocześnie modeluje ciało i zmniejsza jego objętość. Drenaż limfatyczny podczas zabiegu Body Health mobilizuje skórę, tkankę poskórną i stymuluje mikrokrążenie, eliminuje nadmiar płynu międzykomórkowego nagromadzonego w obszarach obrzęku i poddanych zabiegowi. Sprawdzona, efektywna i pozbawiona ryzyka metoda terapii kształtowania ciała. Body Health posiada dwa niezależne systemy do zabiegów na twarz oraz na ciało: Dermo Health oraz Diamond Stick.

Skuteczność Body Health:

  • bezinwazyjna metoda terapii próżniowej pobudza tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie
  • drenaż limfatyczny usuwa nagromadzone płyny w rejonach objętych schorzeniem, zmniejsza warstwę tkanki tłuszczowej
  • pobudza system krążenia żylnego i tętniczego
  • ułatwia usuwanie toksyn
  • przyśpieszenie rozpadu tłuszczu- modelowanie ciała
  • poprawa napięcia i wyglądu skóry- wygładza nierówności

W urządzeniach Body Health do terapii próżniowej Dermo Health została zastosowana turbina, która wytwarza siłę ssącą o stałym przepływie. Kiedy naczynia krwionośne są otwarte, DERMO HEALTH zwiększa potencjał tlenu i składników odżywczych otrzymywanych przez powierzchniowe tkanki skóry. Równocześnie zwiększa szybkość usuwania toksyn z komórek. Poruszony dzięki zabiegowi płyn wnika w przestrzenie międzykomórkowe. Siła ssania DERMO HEALTH wynosi maksymalnie 210 milibarów. Dzięki ciągłemu ssaniu powoduje mechaniczny drenaż limfatyczny.

Dermo Health zwiększa krążenie płynów i ta poprawa jest odczuwalna już przy pierwszej sesji. Razem z nadmiarem wody usuwane są toksyny, które powodują zwiększanie się cellulitu. Optymalne wyniki uzyskuje się po 2 miesiącach, czyli po typowym leczeniu składającym się z dwóch sesji zabiegowych w tygodniu. Aby ocenić te zmiany, bierzemy pod uwagę parametry kliniczne takie, jak wygląd skóry - bardziej miękka i gładsza - oraz poprawę krążenia.

Body Health polecany dla pacjentów:

  • z problemami miejscowego nagromadzenia tłuszczu
  • z obwodowymi zaburzeniami krążenia
  • z predyspozycją do tworzenia się rozstępów i bliznowców
  • w czasie rehabilitacji pooperacyjnej

Mikrodermabrazja przy użyciu nakładki Diamond Stick

Mikrodermabrazja polega na bezbolesnym peelingu mechanicznym, który usuwa zewnętrzne warstwy skóry. Przyśpiesza fizjologiczny proces odnowy skóry. Zabieg zalecany jest do wzmacniania krążenia i odnowy komórkowej. Sprawdza się w takich przypadkach jak: blizny potrądzikowe, nadmierne gromadzenie wody po liftingu, oczyszczanie twarzy, a w szczególności leczenie i zapobieganie się starzeniu twarzy. Zastosowanie jednorazowych i hypoalergicznych diamentowych nakładek do mikrodermabrazji zapewnia najwyższy poziom higieny oraz bezpieczeństwo zabiegu.